Dlaczego My

Fachowe serwisy to zazwyczaj nie sklep wielobranżowy, ale wyspecjalizowane firmy, które od lat zajmują się tylko renowacją felg. Nasza firma właśnie taka jest.

Odradzamy naprawę w punktach zmiany opon i wulkanizacji. Pracują tam ludzie, którzy nie znają się na prostowaniu felg i zwykle traktują tego typu zlecenie jako dodatek do pensji. Często zdarza się, że taka felga jest naprawiona nieprofesjonalnie.

Renowacja felg wymaga fachowej ręki oraz wieloletniego doświadczenia.

W firmie ALUHAR w zeszłym roku wymieniliśmy 80% sprzętu na nowy. Dzięki temu nasze usługi będą jeszcze lepsze niż były w latach ubiegłych.

Do prostowania felg posiadamy 2 maszyny takie jak m.in. polską niezawodną maszynę WUTECH z 1985 roku oraz drugą, nowszą maszynę JCB - najnowsza jaka jest obecnie dostępna na rynku.

Dzięki nim potrafimy wyprostować prawie wszystkie felgi. W 90% przy prostowaniu felg nie jest naruszone czoło felgi, dzięki czemu felga nie musi być malowana.

Przy spawaniu felg aluminiowych używamy spawarek MAGNUM profi, które dają doskonały spaw i mocną wytrzymałość zgrzewu. Nie ma lepszego urządzenia na rynku w metodzie spawania aluminium niż spawanie TIG.

Script logo
Script logo